Domek i Apartamenty na Mazurach

ZIMMER ZU VERMIETEN IN MAZUREN

Category: Mazury

* Restauracja Pod Żubrem * Kruklanki nowa odsłona!

Kruklanki pięknieją! A to za sprawą zręcznych biznesmenów : ) Prezentujemy nową odsłonę Restauracji Pod Żubrem. 20150706_10241120150706_102441  We wcześniejszym wpisie już informowaliśmy o dobrych zmianach, jednak teraz w blasku słońca i barwach pelargonii Restauracja wygląda naprawdę DOBRZE 🙂 Nie tylko sam budynek główny połączony ze sklepem, ale przede wszystkim nowa OPEN RESTAURANT : )  Ta część otwartej restauracji nabrała nowego wyglądu. Drewniane bele w połączeniu ze zwiewnym płótnem zamiast tradycyjnego zadaszenia zachęcają, by przysiąść tam choć na chwilę. A zapachy dobiegające z restauracji kuszą.. oj kuszą…. Najlepiej sprawdzić samemu.

 

Dodamy tylko, że całość wcześniej wyglądała tak:

restauracja_pod zubrem

 

 

 

 

Czyż nie jest lepiej.. : )..?

Bardziej szczegółowe informacje na temat menu i cen znajdziecie poniżej w linku: RESTAURACJA POD ŻUBREM

Doleć do nas! Port Lotniczy Szczytno-Szymany…

Już wkrótce na Mazury będzie można dolecieć : ) hmm… czym… nie nie nie, nie paralotnią czy balonem: ), ale samolotem. A to dzięki temu, że powstaje projekt Port Lotniczy Szczytno-Szymany. Więcej informacji na naszym Facebooku. Zaglądajcie tam i polubcie Funpage’a!

 

Otwarcie sezonu 2015

DSC_2348Otwarcia sezonu nadszedł czas. Już dziś witamy pierwszych Gości. Majowy weekend wciąż trwa:)! Pierwsze grille poszły w ruch. Na szczęście po chłodnej choć słonecznej sobocie w Kruklankach słupki rtęci wyraźnie podskoczyły. Dziś już jest nie tylko słonecznie, ale i bardzo ciepło! Zapraszamy wszystkich spragnionych słońca i wypoczynku!

Dla tych, którzy bywali już w Kruklankach wcześniej przedstawiam nową odsłonę Restauracji i Sklepu, a niegdyś słynnego Baru „Pod Żubrem”. Czyż nie jest inaczej.. estetyczniej. ? : )

20150421_131547

 

Nowa strona

Witamy na naszej nowej stronie www.Kruklanki24.pl