kruklanki relax 1

 

Witamy Państwa w naszym Domu!
Nasz Dom Gościnny to miejsce, które powstało z potrzeby ducha i ciała. Z potrzeby ducha, gdyż jest w nas nieustanna pasja do tworzenia i majsterkowania, z potrzeby zaś ciała, ponieważ potrzebowaliśmy odpowiednie miejsce do dużych spotkań rodzinnych. Myśl ta dojrzewała w nas długo i dziś ten dom jest tego efektem. Staramy się go wypełniać dobrą atmosferą, tak abyście i Państwo mogli się w tym domu poczuć doskonale, gdy do niego zawitacie.

Goszcząc w naszym domu macie Państwo gwarancję tego, że każdy centymetr kwadratowy tego budynku to dobra energia, którą staraliśmy się przekazać w każdą cegiełkę układaną własnymi rękoma. I chyba dlatego tak dobrze się tu wypoczywa i relaksuje. Nasi goście mówią, że tak dobrze jak tu, daaawno im się nie spało.

Chcemy również podkreślić, że przyjmujemy Gości przez cały rok. Budynek wyposażony jest w centralne ogrzewanie, dlatego też sezon u nas trwa zarówno latem, jesienią, zimą jak i wiosną. Zapraszamy zatem nie tylko na letni wypoczynek, ale również w okresie świąt, ferii, na niezapomniane wypady weekendowe i na jesienne oraz wiosenne urlopy.
I jeszcze kilka słów o samym budynku. Nasz Dom Gościnny to niewielki kompleks, który składa się z Domku Pod Różą, Apartamentu Zielonego i Apartamentu Błękitnego. Wkrótce dostępne będą dwa dodatkowe Apartamenty na Poddaszu. Do dyspozycji Państwa oddajemy również przestronne podwórze, altanę, miejsce na ognisko i grill. Przy blasku ciepłego ogniska i kieliszku dobrego wina gwarantujemy niezapomniane mazurskie spotkania choćby i do samego rana.

Zapraszamy.

Gospodarze